RUS | EST | ENG

Uudised

20.05.2009
Uus koduleht on avatud www.olimzar.ee

15.04.2009
Venemaal, St-Peterburgis on avatud meie kontor OLIMZAR RUS

26.11.2008
Olimzar OÜ on Äripäeva Ekspedeerijate TOP-10’s! PDF

Ettevõtte tutvustus


Firma Olimzar OÜ on asutatud 2001. aastal. Oma tegevusaja jooksul on firma end näidanud konkreetse, ausa ja kindla partnerina. Töötajate suur kogemus ja professionaalsus tagavad firma stabiilsuse kasvu ning sidemete tugevnemise klientidega.

Olimzar OÜ on spetsialiseerunud nii täis- kui ka konsolideeritud koormate rahvusvahelisele veole.

Firma kasutab koormate rahvusvaheliseks veoks kõige efektiivsemaid mere-, auto- ning raudteetranspordivahendeid. Eelistatud on konsolideeritud koormate vedu. Konsolideerimine toimub Tallinnas või mujal Euroopas, sõltuvalt kliendi soovist. Optimaalse ja kliendile sobivaima transpordiskeemi leidmine tagatakse lugupidava suhtumisega iga kliendi soovidesse. Olimzar OÜ hoiab oma kliente ja seepärast teeb kõik, mis võimalik, et tagada kvaliteetne ja õigeaegne teenindamine.

Kasutades soodsat geograafilist paiknemist Euroopa ja Loode-Venemaa vahelises mere- ja mandritransporditeede ristumiskohas, teostab Olimzar OÜ rahvusvahelisi vedusid suundades Euroopa-Baltikum-Venemaa ning Venemaa-Baltikum-Euroopa, samuti vedusid korraldatakse nõrga transpordistruktuuriga riikidesse nagu Gruusia, Armeenia, Aserbaidžaani ja Iraan. Olimzar OÜ teostab kvaliteetset ekspedeerimist ja lahendab operatiivselt kõik küsimused. Paljudel juhtudel, vältimaks liigseid rahalisi ja ajalisi kulusid, ollakse valmis pöörduma professionaalide poole.

Meie töötajad armastavad oma tööd ja on uhked, et saavad anda oma panuse transporditeenuste arengusse.


Pakume Teile järgmised teenused:

Ekspedeerimisfirma Olimzar OÜ teostab rahvusvahelisi vedusid auto-, mere- ja raudteetranspordiga suundadel Euroopa-Baltikum- Venemaa, Venemaa- Baltikum- Euroopa ning teostab multimodaalseid vedusid.

Täpsema informatsiooni saamiseks olimzar {at} olimzar.ee