Õhuveoteenused

Rahvusvahelised õhuveoteenused on kiirtellimuste täitmiseks ning tundlike ja kergesti purunevate kaupade pikkade vahemaade taha kohaletoimetamiseks parim logistiline lahendus. Õhutranspordi peamine eelis on kiirus.

Toimetame teie kauba läbimõeldud logistikat kasutades õhuliinide kaudu mistahes suunda. Populaarseimate suundade puhul pakume ajaliselt läbiproovitud ja logistiliselt väljatöötatud liikumisteid. Harvem esinevate suundade korral töötavad meie logistikud kliendi kauba kohaleviimiseks välja kõige soodsama ja turvalisema marsruudi.

Meie spetsialistid töötavad õhuvedude jaoks välja ainulaadseid logistikaskeeme, et kaup saaks toimetatud igasse maailma nurka. Nende skeemide abil on võimalik säästa kauba kohaleviimisele kuluvat aega ja transpordikulusid.

Teostame igat tüüpi kaupade transporti – alates standardsetest kaubapartiidest kuni suurekoguseliste ja raskete saadetisteni.

Korraldame ka multimodaalseid vedusid, mis tähendab, et esmalt toimetame kauba õhutransporti kasutades lähimasse lennujaama ja sealt edasi juba maismaatranspordi abil soovitud sihtkohta.

Esita hinnapäring:
Kust
Kuhu